Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka plików cookie    AKCEPTUJĘ
Jak to działa?
Wypełnij jeden prosty wniosek całkowicie online.
Helpmoney.pl współpracuje z wieloma pożyczkodawcami, wypełniając jeden formularz możesz starać się o pożyczkę w kilkunastu firmach pożyczkowych.
Łączymy Cię z pożyczkodawcą, który udzieli Ci pożyczki!
Po akceptacji wniosku zostaniesz przekierowany na stronę pożyczkodawcy, który udzieli Ci pożyczki. Potwierdź swoje dane a pieniądze trafią na Twoje konto nawet w 15 minut.

Helpmoney.pl nie jest firmą pożyczkową. Serwis gromadzi informacje, które udostępniają klienci w trakcie wypełniania wniosku. Dzięki tym danym dopasowuje ofertę do aktualnych potrzeb i możliwości pożyczkobiorcy. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności i Regulaminem.

Reprezentatywny przykład dla Pierwszej Promocyjnej Pożyczki w przypadku terminowej spłaty: Pożyczka 1400 zł na 30 dni (Promocyjne Warunki Spłaty) RRSO wynosi 0%; całkowita kwota pożyczki: 1400 zł; oprocentowanie stałe: 0 %; całkowity koszt pożyczki: 0 zł, w tym: Prowizja 0 zł, Odsetki 0 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1400 zł.

Reprezentatywny przykład dla Kolejnej Pożyczki w przypadku terminowej spłaty: Pożyczka 1400 zł na 30 dni (standardowe warunki) RRSO wynosi 916,77%; całkowita kwota pożyczki: 1400 zł; oprocentowanie w skali roku: 10 %; całkowity koszt pożyczki: 396 zł, w tym: Prowizja 384,49 zł , Odsetki 11,51 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1796 zł. Kalkulacje sporządzone na dzień 23.04.2019.